W czym możemy pomóc?

Sekcja informacyjna to najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie.
 • Najczęściej poszukiwane treści
 • Informacyjne
 • Dostawa
 • Sposoby płatności
 • Zakupy na Raty
 • Ekstra Ochrona i usługi dodatkowe
 • Zamówienia
 • Punkty odbioru osobistego
 • Zwroty i reklamacje
 • Formularze kontaktowe
 • Jak wypełnić wniosek ratalny?

  Jesteś tutaj: Centrum informacji /

  Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję opisującą krok po kroku Jak wypełnić wniosek ratalny. Poniżej prezentujemy Ci kroki wniosku, które będziesz wypełniał. Zapoznanie się z nimi ułatwi Ci samodzielne sporządzenie wniosku.

  1. Wybór rat i zgody

  Wybierz produkt ratalny

  W naszej ofercie znajdziesz Raty, które pomogą Ci sfinansować wybrany towar.

  Zgodnie ze swoimi preferencjami możesz dopasować wysokość raty miesięcznej.

  Niezbędne jest zaakceptowanie Regulaminu Kredytowego. Bez jego akceptacji nie będziesz mógł wypełnić wniosku.

  2. Dane osobowe

  Uwaga! Na tym kroku niezbędny jest dowód osobisty, z którego spiszesz numer dowodu oraz datę jego ważności.

  Zwróć uwagę na poprawność wypełniania danych, będą wykorzystane przy weryfikacji wniosku przez Bank.

  3. Dochody i obciążenia

  Informacje o Twoich dochodach i obciążeniach są niezbędne do oceny Twojej zdolności kredytowej przez Bank.

  Dane o dochodach

  Wybierz z listy rodzaj dochodu i wypełnij kolejne pola.

  Wpisując dochód netto, podaj to wynagrodzenie, które dostajesz "na rękę". Podaj średnią wartość z 3 ostatnich miesięcy, np. (2500 zł + 2400 zł + 2600 zł):3 = 2500 zł.

  Dodatkowe informacje wymagane przez Bank

  Sprawdź, jakie masz:

  1. Opłaty miesięczne - to suma kosztów, które ponosisz każdego miesiąca na czynsz, rachunki (gaz, prąd, woda, itd.). Jeżeli to pole Cię nie dotyczy, wpisz zero.
  2. Suma limitów na kartach kredytowych - jeżeli posiadasz limit na karcie kredytowej, podaj jego wartość. W przypadku większej liczby kart kredytowych, podaj łączną wartość ich limitów. Jeżeli to pole Cię nie dotyczy, wpisz zero.
  3. Suma rat kredytów - to łączna, miesięczna kwota rat kredytów, które spłacasz. Jeżeli to pole Cię nie dotyczy, wpisz zero.
  4. Suma limitów odnawialnych na koncie - jeżeli posiadasz limit odnawialny na koncie, np. debet, podaj jego wartość. W przypadku większej liczby rachunków z limitami odnawialnymi, podaj ich łączną wartość. Jeżeli to pole Cię nie dotyczy, wpisz zero.
  5. Inne zobowiązania - Jeżeli posiadasz inne zobowiązania finansowe, np. alimenty, obciążenia komornicze - podaj ich łączną miesięczną wartość. Jeżeli to pole Cię nie dotyczy wpisz zero.

  4. Oświadczenia

  W celu weryfikacji wniosku i sprawdzenia Twojej historii kredytowej niezbędne jest wyrażenie zgód zaznaczonych jako wymagane. Bez ich akceptacji nie będziesz mógł wysłać wniosku do Banku.

  Ponadto zachęcamy do wyrażenia zgód, które umożliwią oferowanie innych produktów finansowych, kuponów rabatowych, informacji o promocjach i nowych produktach oferowanych przez Sklep.


  Czy treść była pomocna?
  • E-mail
  • Telefon

  Skontaktuj się z nami

  Dziękujemy za wysłanie formularza
  Wyślij

  Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

  Ostatnio oglądane
  Wyczyść