W czym możemy pomóc?

Sekcja informacyjna to najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie.
 • Najczęściej poszukiwane treści
 • Informacyjne
 • Dostawa
 • Sposoby płatności
 • Zakupy na Raty
 • Ekstra Ochrona i usługi dodatkowe
 • Ekstra Ochrona i usługi dodatkowe
 • Zamówienia
 • Punkty odbioru osobistego
 • Zwroty i reklamacje
 • Formularze kontaktowe
 • Elektroniczny portfel MasterPass

  Jesteś tutaj: Centrum informacji /

  MasterPass™ to nowoczesna forma płatności od MasterCard, która zapewni Ci nową jakość zakupów online. Dlaczego? Ponieważ wszystkie niezbędne informacje do przeprowadzenia transakcji – dane kart płatniczych i inne – wprowadzasz tylko raz, podczas rejestracji… dalej wystarczy jedno kliknięcie, by dokonać zakupu! Ponadto, płatność MasterPass jest równie wygodna na komputerze, tablecie lub smartfonie. MasterPass to prawdziwa rewolucja w świecie płatności online!

  Najczęściej zadawane pytania:

  Czym MasterPass różni się od MasterCard Mobile?

  MasterPass stanowi poszerzenie dotychczas dostępnego rozwiązania, przede wszystkim o obsługę globalną. O ile MasterCard Mobile to rozwiązanie skupiające się na rynku polskim, o tyle MasterPass jest globalnym standardem uznawanym w wielu krajach. Kolejna różnica to zakres zastosowania, który w przypadku MasterPass pokrywa cały e-commerce, podczas gdy MasterCard Mobile koncentrował się na udostępnieniu płatności w aplikacjach mobilnych. Dzięki znacznie większej funkcjonalności, MasterPass stanowi uniwersalną metodę płatności w e-handlu, z globalną siecią akceptacji. Umożliwia również podpięcie własnych portfeli elektronicznych oferowanych przez partnerów, w tym m.in. banki, których rozwiązania uzupełnia o zarządzanie płatnościami, danymi kart płatniczych, adresami dostawy, programami lojalnościowymi czy historią zakupów. Jest to uniwersalny standard, w ramach którego partnerzy mogą zaoferować własne portfele elektroniczne.

  Jak rozwiązywane są spory w przypadku nieuczciwych sprzedawców?

  Płatności przy użyciu MasterPass są co najmniej tak bezpieczne, jak te z wykorzystaniem tradycyjnych kart płatniczych. Dotyczy to również kwestii ewentualnych nieprawidłowości po stronie sprzedawców. Za weryfikację akceptantów odpowiadają agenci rozliczeniowi, a w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości mają zastosowanie te same procedury, jakie chronią użytkowników tradycyjnych kart.

  Czy MasterPass będzie integrowany z aplikacjami banków?

  Elektroniczne portfele działające w oparciu o MasterPass mogą być elementem bankowości mobilnej. Dzięki temu Klient zyskuje poczucie bezpieczeństwa, gdyż transakcję zawsze potwierdza w zaufanej aplikacji dostarczonej mu przez bank. MasterPass może stanowić bardzo znaczące rozszerzenie funkcjonalności bankowości mobilnej.

  Czy zmieniając bank, stracę możliwość korzystania z MasterPass?

  Nie. Niektóre banki rozważają rozszerzenie działania swoich platform mobilnych również o obsługę kart wydanych przez konkurencyjne banki. Z drugiej strony, Klienci dowolnego banku mają możliwość rejestracji dowolnych kart płatniczych w elektronicznych portfelach takich jak uPaid Wallet.

  Jak płacić MasterPass w Sklepie Internetowym OleOle!?

  Przygotowaliśmy instrukcję opisującą krok po kroku jak złożyć zamówienie płacąc portfelem MasterPass.


  Czy treść była pomocna?
  • E-mail
  • Telefon

  Skontaktuj się z nami

  Dziękujemy za wysłanie formularza
  Wyślij

  Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

  Ostatnio oglądane
  Wyczyść