Panasonic FVXR90GK

oczyszczacz powietrza

nr kat. 1184661
2 990 zł
Taniej o 509 zł
Było 3 499 zł (30.10.2019 - 21.11.2019)
Maks. wielkość pomieszczenia 66 m2
Technologia oczyszczania wielostopniowa
Nawilżanie powietrza tak
Wydajność 455,2 m3/h
Maksymalne natężenie hałasu 55 db(A)
Filtry dezodorujący, HEPA, nawilżający
Zobacz pełny opis
Dostępność
Dostawa do domu: już na jutro (30 stycznia)
 • Podziel się
 • Zestawy
  oczyszczacz powietrza Panasonic FVXR90GK +listwa antyprzepięciowa Acar mini AGD
  Panasonic FVXR90GK + Acar mini AGD
  - 10 zł
  3 029,99 zł 3 019,99 zł
  Zaoszczędzisz na zestawie 10 zł
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  F-VXR90G

  F-VXR90G

  Więcej niż tylko świeże powietrze

  Czyste powietrze przez cały rok

  Niezależnie od pory roku oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G stoi na straży zdrowia w Twoim domu. Zimą oczyszcza powietrze ze smogu, eliminuje z powietrza wirusy i bakterie jeszcze zanim się rozniosą, a także komfortowo poprawia wilgotność w domu podczas intensywnego sezonu grzewczego. Wiosną nasz oczyszczacz powietrza chroni przed pyłkami i redukuje skutki wiosennych alergii, a jesienią zapewnia doskonałą ochronę przed krążącymi w powietrzu bakteriami i wirusami.

  nanoe™ — żadnych chemikaliów, żadnych zanieczyszczeń — tylko czyste powietrze

  nanoe™* to niewielkie, rozpylane elektrostatycznie cząsteczki wody, które pomagają oczyścić powietrze i poprawić jego jakość. Korzyści płynące z tej technologii obejmują dezodoryzację powietrza, usuwanie zapachów i kurzu oraz powstrzymywanie unoszących się w powietrzu wirusów i alergenów. Technologia NanoCloud wykorzystuje naturalny proces odparowywania aby dodać nano- cząsteczki wody do powietrza. Cząsteczki te są tak małe, że rozprzestrzeniają o 99% mniej bakterii niż w przypadku wiodących nawilżaczy ultradźwiękowych, a jednocześnie zapobiegają powstawaniu mokrych plam i białego pyłu. * Cząsteczki nanoe™ są tak małe, że wnikają w odzież, hamując rozwój pleśni i odświeżając ją.

  Zalety technologii nanoe™

  Eliminacja wirusów i bakterii Eliminacja 99,9% wirusów (h2N1) i (H5N1) oraz 99,9% bakterii (E.Coli 0157, MRSA). Dezodoryzacja Redukcja 90% zapachu (np. tytoniu) po 30 minutach. Nawilżanie skóry Pomaga poprawić stan skóry, nawilżając ją. Cząsteczki nanoe™ przyczepiają się do sebum i tworzą na skórze membrany, dzięki czemu skóra jest nawilżona. Poprawia to strukturę keratyny oraz utrzymuje świeżość i wilgotność skóry.

  Econavi — inteligentne oszczędzanie energii

  Czy to nie jest miłe, gdy ktoś zna Cię tak dobrze, że nie musisz nic robić? Panasonic Econavi to inteligentna technologia monitorująca i zapamiętująca Twoją aktywność w ciagu dnia i związane z nią zmiany poziomu zanieczyszczeń w Twoim domu. Działa tylko wtedy, gdy jest to konieczne, zanim zanieczyszczenia się rozprzestrzenią, oszczędzając do 60% energii, aby utrzymywać zawsze świeże i zdrowe powietrze.

  Filtr HEPA-h24 - najlepszy wśród filtrów HEPA!

  Filtr HEPA H-14, w który wyposażone zostało nasze urządzenie, zapewnia najbardziej skuteczny i efektywny poziom oczyszczania powietrza, usuwając z niego nawet 99,99% zanieczyszczeń.

  5 czujników dla optymalnej pracy urządzenia

  Oczyszczacze powietrza Panasonic mają pięć inteligentnych czujników zapewniających bezproblemowe działanie: 1) Czujnik aktywności monitoruje ruch ludzi w pomieszczeniu i dostosowuje tryb pracy urządzenia tak, aby przechwycić zanieczyszczenia zanim się rozprzestrzenienią. 2) Czujnik wilgotności monitoruje poziom wilgotności w pomieszczeniu i dostosowuje tryb nawilżania w celu utrzymania żądanego poziomu wilgotności 3) Czujnik światła wykrywa natężenie światła w pomieszczeniu i dostosowuje natężenie wskaźników na panelu sterowania. 4) Czujnik zapachu wykrywa intensywność zapachu oraz kontroluje tryb pracy i szybkość usuwania zapachów. 5) Czujnik kurzu wykrywa stężenie cząsteczek kurzu oraz reguluje tryb pracy i szybkość ich przechwytywania.

  Oczyszczacz i nawilżacz w jednym

  Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G oferuje znacznie więcej niż tylko samo oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu. Wirusy i alergeny, zanim zdążą się rozproszyć, są przechwytywane przez przepływ powietrza 3D i powstrzymywane przez filtr Super Alleru Buster, podczas gdy technologia nanoe™ atakuje je już w powietrzu. Urządzenie pozwala dodatkowo utrzymać komfortowy, zdrowy poziom wilgotności w pomieszczeniu przez cały rok.
  Econavi
  5 czujników Wykrywanie obecności człowieka, natężenie oświetlenia, wysoka czułość / kurz domowy, zapach, wilgotność
  nanoe™ technologia
   
  F-VXR90G dimensions

  Dane techniczne Panasonic FVXR90GK

  Technologia oczyszczania 
  wielostopniowa
  Maksymalne rozmiary pomieszczenia 
  66 m2
  Wydajność 
  455,2 m3/h
  Filtry 
  dezodorujący, HEPA, nawilżający
  Moc 
  88 W
  Łączność Wi-Fi  
  nie
  Nawilżanie powietrza 
  tak
  Tryby pracy 
  automatyczny, nocny
  Regulacja stopnia oczyszczania 
  tak
  Wykrywacz zanieczyszczenia w powietrzu 
  tak
  Maksymalne natężenie hałasu 
  55 db(A)
  Poziom hałasu w trybie nocnym 
  25 db(A)
  Dodatkowe opcje 
  blokada rodzicielska, tryb automatyczny, tryb nocny, wskaźnik czystości powietrza, wskaźnik wymiany filtra, wskaźnik zabrudzenia filtra, wyświetlacz
  Barwa 
  czarno-srebrny
  Parametry zewnętrzne 
  Wymiary opakowania 
  48 x 35 x 69 cm
  Waga z opakowaniem 
  14 kg
  Wyposażenie 
  Wyposażenie 
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie

 • Usługi
 • Raty
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.