Produkt niedostępny

Wyszukany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.

Powerdot Duo (czerwony)

stymulator mięśniowy Powerdot Duo (czerwony)
 • Podziel się
 • Opis i dane

  PowerDot to pierwszy na świecie podręczny elektrostymulator mięśniowy, którym sterujesz za poœpośrednictwem urządzenia mobilnego. Wystarczy pobrać aplikację, zalogować się do niej, następnie sparować elektrody ze smartfonem poprzez technologię Bluetooth i wybrać predefiniowany trening danej grupy mięœni, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Cała konfiguracja urzšdzenia zajmuje więc nie więcej niż 5 minut!
   

  Ideą treningu EMS jest pobudzanie mięœni poprzez ich elektrostymulację. Elektrostymulacja umożliwia trening poprzez umieszczenie specjalnie wyprofilowanych elektrod wokół mięœnia docelowego. Elektrody wysyłają impulsy elektryczne takie same, jak podczas tradycyjnych ćwiczeń, jednak generowane są one przez elektrostymulator, a nie mózg. Metoda ta pozwala na zaangażowanie aż 8 grup mięœniowych, a do wysiłku pobudzane są także mi궜nie leżące głęboko wewnątrz ciała. Wœród zalet treningu EMS należy wymienić krótki czas jego trwania oraz szybkie efekty. W ciągu 20 minutowego treningu EMS pobudzonych zostanie œśrednio 150 razy więcej skurczów mięœni niż podczas tradycyjnego wysiłku, co pozwala na spalenie nawet 1200 kcal, a to z kolei na trzykrotnie szybszą utratę wagi. Istotne kwestie jest także brak ryzyka wystąpienia kontuzji. Jest więc to rozwiązanie, które powinno zainteresować wszystkie te osoby, które są aktywne i poszukują
  lepszych rezultatów i szybszej regeneracji w krótszym czasie.

  Urządzenie produkowane jest w USA. Przeszło wszelkie niezbędne testy, w tym zostało sprawdzone klinicznie oraz zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywnoœci i Leków. Do tego jest lekkie i bezprzewodowe. To wszystko sprawia, że jeżeli chcesz poprawić kondycję, zbudować siłę mięœni czy spalić tkankę tłuszczową, to nie znajdziesz lepszego rozwiązania w lepszej cenie niż PowerDot. Co więcej, dzięki tej nowoczesnej technologii, rezultaty osiągniesz szybciej niż za poœrednictwem tradycyjnych ćwiczeń, a trening będzie prawie bezbolesny i nie będą towarzyszyły mu hektolitry wylanego potu. Pomóż szybciej poczuć się lepiej Twojemu ciału - wystarczy tylko dotknąć ekranu smartfona, a siła mięœni, regeneracja i dobre samopoczucie będą na wyciągnięcie ręki!
   

  Którą wersję wybrać - UNO czy DUO?

  Obie opcje oferują dokładnie ten sam zestaw ćwiczeń. Wersja DUO umożliwia jednak trening mięœni po obu stronach ciała w tym samym momencie, co pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu.

  Co znajduje się w opakowaniu?

   

  • 2 urządzenia PowerDot
  • 4 zestawy elektrod
  • 2 kable przewodzšce (10 cm i 25 cm)
  • Etui 2 kable do ładowania Micro USB


  Co jeszcze otrzymam kupując PowerDot?
   

  • Aplikacja mobilna – za jej poœrednictwem będziesz sterować swoim urządzeniem PowerDot. Aplikacja wyposażona została w 9 predefiniowanych programów treningowych na różne partie mięœni, przeznaczone zarówno dla zaawansowanych sportowców, jak i dla entuzjastów sportu o różnym stopniu zaawansowania*
  • Bezprzewodowoœć – PowerDot to jedyne urządzenie na rynku, które nie wymaga dużego zewnętrznego kontrolera – wszystkim można zarządzać z poziomu urządzenia mobilnego.
  • Pełna podręcznoœć – kompaktowy i innowacyjny design sprawia, że urządzenie możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.
  • Niski koszt – znacznie niższy niż rozwiązań podobnego typu dostępnych na rynku.
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
  • 2 lata gwarancji
   

  Dane techniczne Powerdot Duo (czerwony)

  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Nomalogic Sp. z.o.o
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.