Sony PlayStation Network 25 zł [kod aktywacyjny]

kod aktywacyjny

Sony
nr kat. 6200033
(6)
25 zł
Rodzaj doładowanie konta PlayStation Network
Kompatybilność PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita
Nośnik kod aktywacyjny
Zobacz pełny opis
Dostępność
Dostęp po płatności
 • Podziel się
 • Opis i dane
  INSTRUKCJA WYKORZYSTANIA KODU
  Instrukcja wykorzystania kodu:

  Kod aktywacyjny po opłaceniu będzie możliwy do wyświetlenia w Koncie Klienta, w zakładce „Kody Aktywacyjne”.
  1.    Po otrzymaniu kodu udaj się do sklepu PlayStation Store przy użyciu konsoli PlayStation lub przeglądarki internetowej.
  https://store.playstation.com/#!/pl-pl/home/gry
  2.    Wpisz się do swojego konta Sony Entertainment Network (zwanego dawniej kontem PlayStation Network).
  Jeżeli takiego nie posiadasz, możesz je stworzyć pod adresem eu.playstation.com/registration
  3.    Wybierz opcję „Zrealizuj kody/Redeem Codes” (w przypadku korzystania z PS Vita stuknij najpierw ikonę opcji znajdującą się na dole ekranu)
  4.    Wprowadź 12-cyfrowy kod, a następnie klinkij opcję „Kontynuuj”.
  5.    Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, by zrealizować kod.
  •    Podczas wpisywania kodów z kuponów pamiętaj, że system rozróżnia wielkie i małe litery, dlatego podany kond należy wprowadzić w takiej postaci w jakiej on jest zapisany.
  •    Ten kod jest emitowany przez Sony Network Entertainment Europe Limited.
  •    Wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu.
  •    Szczegółowe warunki korzystania z kodu znajdziesz na stronie https://www.playstation.com/pl-pl/legal/
  •    Masz problem z wykorzystaniem kodu? Skontaktuj się z infolinią PlayStation: 22 397 89 24 (czynna poniedziałek-piątek 9-21; sobota 9-17).

  Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez użytkowników, którzy posiadają zarejestrowane w Polsce konto Sony Entertainment Network (SEN) (poprzednio znane jako konto PlayStation®Network). W celu wykorzystania kuponów z kodem na zawartość/usługi dla osób powyżej 18 lat użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać konto główne SEN. W innych przypadkach użytkownicy muszą mieć co najmniej 7 lat i posiadać zgodę rodziców, jeśli nie ukończyli 18 roku życia. Mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia wiekowe. Konta SEN podlegają Warunkom świadczenia usługi PlayStation™Network (PSN). Dostęp do zawartości/ usług, których niniejszy kupon dotyczy podlega Warunkom świadczenia usługi PSN oraz wszelkim innym dodatkowym warunkom dotyczącym tej zawartości/usług, w tym również Warunkom korzystania z oprogramowania. Jeśli nie chcesz zaakceptować niniejszych warunków, nie kupuj niniejszego kuponu z kodem. Wymagane jest posiadanie systemu PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita, PlayStation®4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego połączenia z Internetem, połączenia Wi-Fi lub 3G (w zależności od Systemu Sony). Użytkownik ponosi wszelkie opłaty związane z dostępem do Internetu. Funkcja rozgrywki wieloosobowej online w systemie PlayStation®4 (jeśli dotyczy odpowiedniej zawartości/usług) jest dostępna wyłącznie dla użytkowników posiadających aktualną, opłaconą subskrypcję PlayStation®Plus. Niniejszy kupon z kodem nie jest wymienialny na gotówkę i nie podlega odsprzedaży ani innej formie wymiany. Nie zostanie zastąpiony w przypadku jego utraty, kradzieży lub użycia bez zgody użytkownika i może być wykorzystany tylko raz. Okres ważności wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu. Obowiązują wszystkie warunki, patrz eu.playstation.com/legal

  Opis Sony PlayStation Network 25 zł [kod aktywacyjny]

  Interoperacyjność 
  Kompatybilność 
  PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita
  Nośnik 
  kod aktywacyjny
  Wymagania sprzętowe 
  konsola PlayStation
  Wymagania systemowe 
  wymaga połaczenia z internetem
  Funkcjonalność 
  Rodzaj 
  doładowanie konta PlayStation Network
  Funkcjonalność 
  Cyfrowy kod o wartości 25 zł. Dzięki usłudze PlayStation Store możesz kupować gry. Uzupełnienie wirtualnego konta za pomocą tej karty zapewni bezpieczeństwo twoim finansom. Możesz też łatwiej kontrolować swoje wydatki.
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Sony Computer Entertainment
   
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
 • Opinie(6)

 • Pasuje do
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.