Sony PlayStation Network 42 zł [kod aktywacyjny]

kod aktywacyjny

Sony
nr kat. 6200208
(5)
42 zł
Rodzaj doładowanie konta PlayStation Network
Kompatybilność PlayStation 4, PlayStation 5
Nośnik kod aktywacyjny
Zobacz pełny opis
Dostępność
Dostęp po płatności
 • Podziel się
 • Opis i dane
  INSTRUKCJA WYKORZYSTANIA KODU
  Instrukcja wykorzystania kodu:

  Kod aktywacyjny po opłaceniu będzie możliwy do wyświetlenia w Koncie Klienta, w zakładce „Kody Aktywacyjne”.
  1.    Po otrzymaniu kodu udaj się do sklepu PlayStation Store przy użyciu konsoli PlayStation lub przeglądarki internetowej.
  https://store.playstation.com/#!/pl-pl/home/gry
  2.    Wpisz się do swojego konta Sony Entertainment Network (zwanego dawniej kontem PlayStation Network).
  Jeżeli takiego nie posiadasz, możesz je stworzyć pod adresem eu.playstation.com/registration
  3.    Wybierz opcję „Zrealizuj kody/Redeem Codes” (w przypadku korzystania z PS Vita stuknij najpierw ikonę opcji znajdującą się na dole ekranu)
  4.    Wprowadź 12-cyfrowy kod, a następnie klinkij opcję „Kontynuuj”.
  5.    Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, by zrealizować kod.
  •    Podczas wpisywania kodów z kuponów pamiętaj, że system rozróżnia wielkie i małe litery, dlatego podany kond należy wprowadzić w takiej postaci w jakiej on jest zapisany.
  •    Ten kod jest emitowany przez Sony Network Entertainment Europe Limited.
  •    Wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu.
  •    Szczegółowe warunki korzystania z kodu znajdziesz na stronie https://www.playstation.com/pl-pl/legal/
  •    Masz problem z wykorzystaniem kodu? Skontaktuj się z infolinią PlayStation: 22 397 89 24 (czynna poniedziałek-piątek 9-21; sobota 9-17).

  Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez użytkowników, którzy posiadają zarejestrowane w Polsce konto Sony Entertainment Network (SEN) (poprzednio znane jako konto PlayStation®Network). W celu wykorzystania kuponów z kodem na zawartość/usługi dla osób powyżej 18 lat użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać konto główne SEN. W innych przypadkach użytkownicy muszą mieć co najmniej 7 lat i posiadać zgodę rodziców, jeśli nie ukończyli 18 roku życia. Mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia wiekowe. Konta SEN podlegają Warunkom świadczenia usługi PlayStation™Network (PSN). Dostęp do zawartości/ usług, których niniejszy kupon dotyczy podlega Warunkom świadczenia usługi PSN oraz wszelkim innym dodatkowym warunkom dotyczącym tej zawartości/usług, w tym również Warunkom korzystania z oprogramowania. Jeśli nie chcesz zaakceptować niniejszych warunków, nie kupuj niniejszego kuponu z kodem. Wymagane jest posiadanie systemu PlayStation®3, PSP® (PlayStation®Portable), PlayStation®Vita, PlayStation®4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego połączenia z Internetem, połączenia Wi-Fi lub 3G (w zależności od Systemu Sony). Użytkownik ponosi wszelkie opłaty związane z dostępem do Internetu. Funkcja rozgrywki wieloosobowej online w systemie PlayStation®4 (jeśli dotyczy odpowiedniej zawartości/usług) jest dostępna wyłącznie dla użytkowników posiadających aktualną, opłaconą subskrypcję PlayStation®Plus. Niniejszy kupon z kodem nie jest wymienialny na gotówkę i nie podlega odsprzedaży ani innej formie wymiany. Nie zostanie zastąpiony w przypadku jego utraty, kradzieży lub użycia bez zgody użytkownika i może być wykorzystany tylko raz. Okres ważności wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu. Obowiązują wszystkie warunki, patrz eu.playstation.com/legal

  Opis Sony PlayStation Network 42 zł [kod aktywacyjny]

  Interoperacyjność 
  Kompatybilność 
  PlayStation 4, PlayStation 5
  Nośnik 
  kod aktywacyjny
  Wymagania sprzętowe 
  konsola PlayStation
  Wymagania systemowe 
  wymaga połaczenia z internetem
  Funkcjonalność 
  Rodzaj 
  doładowanie konta PlayStation Network
  Funkcjonalność 
  Cyfrowy kod o wartości 42 zł. Dzięki usłudze PlayStation Store możesz kupować gry. Uzupełnienie wirtualnego konta za pomocą tej karty zapewni bezpieczeństwo twoim finansom. Możesz też łatwiej kontrolować swoje wydatki.
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  Sony Computer Entertainment
   
  UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji
 • Opinie(5)

 • Pasuje do
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.