Xblitz X1000

zestaw głośnomówiący Bluetooth

Xblitz
nr kat. 1180632
(13)
Łączność Bluetooth 4.1
Zasięg działania 10 m
Czas pracy 16 h
Czas gotowości 1200 h
Zobacz pełny opis
Brak możliwości dostawy do domu
Dostępność
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
 • Podziel się
 • Akcesoria
 • Opis i dane
  Profesjonalny zestaw głośnomówiący Xblitz X1000 PRO

  JEDŹ OSTROŻNIE

  Xblitz X1000 Professional pozwoli Ci nie odwracać uwagi od drogi, gdy rozmawiasz przez telefon oraz uwalnia twoją rękę od konieczności trzymania słuchawki. Możesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

   

  UWOLNIJ DŹWIĘK

  Podczas rozmów telefonicznych czy podczas słuchania muzyki, Xblitz X1000 Professional zapewnia najwyższą jakość dźwięku - jest on czysty i donośny, Mikrofon urządzenia redukuje szumy otoczenia, co czyni komunikację bardzo wygodną dla obu jej stron.

  SUBTELNY DESIGN

  Xblitz X1000 Professional to głośnik bezprzewodowy niedużych rozmiarów, o obudowie zaprojektowanej w nowoczesnym stylu. Wykonana jest z gumowanego tworzywa sztucznego, które jest miłe w dotyku.

  GOTOWY DO UŻYCIA

  Xblitz X1000 Professional może być użyty niemal natychmiast po wyciągnięciu urządzenia z pudełka. Urządzenie używa łączności Bluetooth, by połączyć się z Twoim telefonem. Wystarczy skonfigurować połączenie raz. Za każdym razem, gdy wsiadasz do twojego samochodu, parowanie urządzenia z Twoim telefonem odbywa się automatycznie.

  GŁOŚNIKI STEREO

  Xblitz X1000 Professional wyposażony jest w dwa głośniki, każdy o mocy 3W, które zapewniają niespotykanie wysoką pośród zestawów głośnomówiących jakość dźwięku. Czy to w trakcie rozmowy, czy słuchając muzyki, będziesz słyszeć wszystko głośno i wyraźnie.

  Dane techniczne Xblitz X1000

  Czas pracy 
  16 h
  Czas gotowości 
  1200 h
  Łączność 
  Bluetooth 4.1
  Kolor 
  czarny
  Zasięg działania 
  10 m
  Wymiary 
  89 x 26 x 125 mm
  Waga 
  153 g
  Gwarancja 
  Gwarancja 
  24 miesiące
  Szczegółowe warunki gwarancji 
  Producent 
  Nazwa producenta / importera 
  COMES Sp. z o.o.
  Znak zgodności 
  Znak zgodności 
 • Opinie(13)

 • Pasuje do
Ostatnio oglądane
Wyczyść
Inni oglądali również
  Aby skorzystać z porównania konieczne jest dodanie minimum 2 produktów.